معرفی شرکت

معرفی دنا الکتریک ایرانیانتاربخچه

شرکت دنا الکتریک ایرانیان با اتکا به بیش از نیم قرن تجربه ی مجموعه های دلند الکتریک و فضل الکتریک و ایران الکتریک به منظور تکمیل سبد کالای این شرکت ها در سال 1394 در مشهد مقدس آغاز به کار نموده است. از جمله محصولات تولیدی این شرکت می توان به کلیدهای مینیاتوری در رنج جریان یک آمپر تا 63 آمپر جریان متناوب و مستقیم، کلیدهای محافظ جان ترکیبی در دو مدل الکترونیک و مگنتیک، هواکش های خانگی سایز10، 12، 15و 20، چراغ های ال ای دی سقفی،جعبه فیوز، درب بازکن های تصویری، لامپ های LED و SMD حبابی فوق کم مصرف در سایز های E27 و E14 ، فازمتر و دوشاخه با بند رابط اشاره کرد. این شرکت با کنترل تولیدات و نظارت دقیق و تطابق محصول با استاندارد های ملی، برای محصولات خود مفتخر به دریافت گواهی استاندارد اروپا و پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران گردیده است. همچنین به دلیل اثبات شایستگی در امر تحقیقات و با توجه به رعایت کیفیت درکلیه فرآیندهای خود، در سال 1395 موفق به اخذ پروانه واحد تحقیق و توسعه از وزارت صنایع و گواهی نامه های ISO9001 ,ISO14001  و ISO18001  گردیده است. واحد R&D این شرکت در حال تحقیق و توسعه برای ساخت و تولید محصولاتی نظیر موتورهای فن، سیستم های هوشمند و نوین ، درب بازکن تصویری و چراغ و پنل های LED در ایران می باشد.

 

ماموریت

دنا الکتریک ایرانیان می¬کوشد در سراسر ایران، به مشتریان خود اعم از سازمان ها، موسسات، شرکت ها و عموم افراد، با اتکا به توانمندی، دانش و پشتکار کارکنان شایسته خود، محصولات نوآورانه و با بهترین کیفیت در حوزه تاسیسات الکتریکی ساختمان ارائه دهد. بی¬شک در راه سختی که انتخاب کرده است، رضایت¬مندی مشتریان و کارکنان، مهمترین ارزش زیربنایی است که بر آن تکیه کرده است.


چشم انداز

شرکت دنا الکتریک ایرانیان مي‏كوشد جايگاه كنوني خود در اين صنعت را ارتقاء داده و به قطب اول كشور در زمینه تولید تاسیسات الکتریکی ساختمان تا سال 1400 تبديل گردد. ما برآنيم از طريق بومی سازی محصولات و ارتباط مستمر با مشتريان و خلق ارزش پایدار براي آنها ، برند خود را اعتبار روز افزون بخشيده و با افزايش سبد کالای محصولات تولیدی شرايط اشتغال بسيار مطمئن و پایداری را براي کارکنان فراهم آورده و محیط کاری بالنده و یادگیرنده برای آنان فراهم نماييم. 

 

* بیشترین تولید کلیدهای مینیاتوری با قدرت قطع شش هزار و ده هزار آمپر در کشور
* تولید کلیدهای محافظ جان (اعم از دو پل و چهار پل) ترکیبی و غیرترکیبی
* تولید کنتاکتور 
* انواع جعبه فیوزهای روکار و توکار با رعایت IP
* هواکش های خانگی با رعایت IP
* تولید لامپ و چراغ¬های LED
* تولید چهار راهی و محافظ¬های ولتاژ
* تولید بست¬های کمربندی
* انواع در بازکن¬های تصویری 
* سیستم های هوشمند خانگی با رویکرد مدیریت مصرف انرژی
* سیستم های اعلان حریق


ارزشها

* صمیمیت با مشتریان
* متعهد بودن در قبال کارکنان
* نوآوری
* مسئولیت پذیری در قبال جامعه
* حفاظت از محیط زیست

 

بیانیه كیفیت

* هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان از طریق بهبود مستمر كیفیت محصولات و خدمات بوده، بطوریكه مشتریان، خود عامل افزایش سهم بازار برای ما گردند. جهت تحقق این مهم سیستم مدیریت كیفیت را بنا نهاده‌ایم.
* كلیه مدیران و سرپرستان مسئولیت برنامه‌ریزی، هدایت و كنترل قسمت‌های تحت نظارت خود را بر اساس اهداف شركت عهده‌دار می‌باشند.
* كاركنان اصل و اساس پیشرفت و موفقیت سازمان بوده و ما با مشاركت یكدیگر در جهت دستیابی به اهدافمان گام بر می‌داریم و برای ارتقاء توانمندی‌های حرفه‌ای و رفتاری آنها برنامه‌ریزی و اقدامات لازم را به اجرا می‌گذاریم.
* ما قصد داریم در نوآوری و كیفیت بهترین باشیم. بنابراین خود را موظف می‌دانیم تا فرآیندهای كاریمان را به طور مداوم اصلاح نموده و در جهت بهینه‌سازی آنها گام برداریم.
* مدیریت تضمین كیفیت به عنوان نماینده مدیریت در سیستم كیفیت، مسئول نظارت و حصول اطمینان از روند صحیح كلیه فرایندها می‌باشد.
* تصمیمات اثر بخش و به موقع سازمان بر پایه اطلاعات حاصله از بازار و نظرات مشتریان صورت می‌پذیرد. در واقع خواسته‌ها و انتظارات مشتریان اساس برنامه‌‌ریزی فعالیت‌های ما می‌باشد.